0(432) 215 96 37

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Firmamız hastaların ihtiyaçlarına göre uygulanacak olan protezler ile amacı hastaların günlük hayatlarını yardım almadan devam etmeleri ve kullanım rahatlığı verecek şekilde uygulamaya çalışmaktır.

Unutmamalı ki yapılacak olan protezler sadece görüntü tamamlamak ve hastayı ayağa kaldırmak için değil, aynı zamanda hastanın hayatına kaldığı yerden eskisi gibi devam edebilmesini sağlamak içindir.

Bir hareketi yapabilmek ya da yapamamak gibi o hareketi hızlı ya da yavaş yapmak bilimsel gerçeklerle ispat edilen ayrımlardır. Özürlü olmadığını düşündüğümüz birçok kişinin birçok işi yapamadığını halde sizin yapabilecek olmanız bir gerçek değil midir?
Şu da bilinmelidir ki en pahalı ya da en son teknolojik ürün kişi için her zaman en iyi ürün olmayabilir. Size en uygun protezi seçmenize protez teknikerlerimiz ve fizyoterapistlerimiz yardımcı olacaktır. Ayrıca protezlerinizi en doğru ve etkin şekilde nasıl kullanacağınız teknikerlerimizce öğretilecektir.
Kurulduğu günden bu yana hastalarımıza mümkün olan yüksek hareketliliği ve yaşam kalitesini sağlamayı hedefleyen firmamız bütün birikimleri yeni bir hayata adım atan sizlerle paylaşmaktan onur duymaktadır.